![Screenshot 2024-01-21 at 19-11-13 ΦΛΩΡΙΔΗΣ - Αναζήτηση Google](https://boreiosellas.gr/wp-content/uploads/2024/01/Screenshot-2024-01-21-at-19-11-13-ΦΛΩΡΙΔΗΣ-Αναζήτηση-Google.png)
Το τριήμερο εργασίας της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του ΣΥΡΙΖΑ στο εξοχικό του Στέφανου Κασσελάκη στις Σπέτσες σχολίασε με καυστικό τρόπο ο υπουργός Δικαιοσύνης Γιώργος Φλωρίδης.
Ο υπουργός Δικαιοσύνης με ανάρτησή του στο facebook για το τριήμερο εργασίας της ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ Σπέτσες γράφει:
«Συνεδρίαση στο αρχοντικό του πανέμορφου νησιού. Τζάκι, ακριβά ποτά, μπουφές για όλα τα γούστα.
Ωραίος ο καπιταλισμός παιδιά! Και τώρα, επιστρέφοντας στην Αθήνα, ξεκινείστε τον αγώνα μη τυχόν έρθει καμιά “ριζοσπαστική αριστερά” στα πράγματα και χαθούν όλα αυτά!».
Εδώ η ανάρτηση του Γ. Φλωρίδη: